Sklep z łóżkami i materacami – zasady dostawy

Warunki dostawy:

Zrealizowane zamówienie dostarczane jest do Klienta przez firmę kurierską w ciągu 1-7 dni od momentu nadania przesyłki. Dostawa odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Nadając paczkę zawsze kontaktujemy się z klientem dzień wcześniej i potwierdzamy nadanie. W przypadku nieobecności adresata kurier pozostawia awizo, w którym wskazane jest miejsce i termin do odbioru przesyłki. W razie bezskutecznych prób doręczenia przesyłka jest zwracana nadawcy. Wysyłany towar jest ubezpieczony. Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do wnętrza lokalu odbiorcy wyłącznie, gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku podanego w adresie dostawy.
Koszty dostawy:
Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta rodzajowi przesyłki. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiony jest paragon lub na życzenie faktura VAT.

Koszt wysyłki:

  • na teranie miasta Szczecina transport bezpłatny,
  • transport materacy, poduszek, stelaży na terenie Polski –  bezpłatny,
  • transport łóżek wodnych, drewnianych, tapicerowanych, zestawów łóżko+materac  na teranie Polski – 500 PLN,

Ponadto przy dużych zamówieniach, gdzie wysyłka wymaga palety koszt transportu naliczany jest indywidualnie dla danego klienta. Dotyczy to dużych zamówień wieloprzedmiotowych.