Łóżka

Niezwykle szeroki asortyment łóżek sypialnianych czeka na Państwa w sklepie BJAS-DESIGN. Specjalizujemy się w sprzedaży łóżek odznaczających się wyjątkowym dizajnem.

Łóżka – dostępne modele:


Łóżka tapicerowane, łózka kontynentalne i łóżka wodne wyróżniają się ponadczasową stylistyką i funkcjonalnością. Wezgłowia łóżek prezentują się wyjątkowo efektownie i nowocześnie w urządzonych wnętrzach.

W aranżacjach glamour będą tworzyć luksusową całość z kryształowymi żyrandolami i dodatkami. W sypialni urządzonej minimalistycznie, gdzie zwraca się szczególną uwagę na jakość użytych materiałów i gdzie pożądanym efektem są pomysłowe zestawienia elementów. Proponowane przez nas modele zagłówków będą bardzo ciekawym dodatkiem. Wezgłowie stanowi także wygodną podporę podczas czytania lub oglądania telewizji.

Oferujemy Państwu łóżka o różnych wymiarach, do których możemy dobrać odpowiednie według Państwa preferencji materace hybrydowe, piankowe, kieszeniowe, lateksowe lub wodne.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dostępną kolekcją i wyboru modelu łóżka, które najlepiej spełni Państwa indywidualne oczekiwania estetyczne. Sprawi, że miejsce w którym stanie wybrane łóżko stanie się dla Państwa miejscem wyjątkowym.