Łóżka oraz stelaże i materace – od BJAS-DESIGN | Szczecin

Sklep internetowy z łóżkami i materacami

Sklep internetowy bjas-design.pl stworzyliśmy po to, aby do naszej oferty miało dostęp szersze grono klientów niż tylko ci, którzy odwiedzają nasze sklepy stacjonarne. Za pośrednictwem Internetu możecie Państwo zamówić łóżka kontynentalne (Boxspring), łóżka tapicerowane, łóżka drewniane czy łóżka wodne. Zapewniamy również duży wybór materacówhybrydowych, kieszeniowych, kokosowych, lateksowych, termo- i wysokoelastycznych. Oferujemy też nakładki na materace, ochraniacze na materace, a ponadto odpowiednie stelaże do materacy. Uzupełnieniem asortymentu są kołdry, poduszki, komplety pościeli. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Zachęcamy, aby dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy dokonują u nas zakupów i polecają nas znajomym.

Na każdym etapie zakupów oferujemy bezpłatną, profesjonalną i kompetentną poradę. Decydując się na zakup łóżek bądź materaców w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa dokonywanych zakupów, a dobrze skomponowany system wypoczynku (łóżko + stelaż + materac) to świetna inwestycja i wygoda na długie lata.

Dlatego ważne jest mieć pewność, że produkty odpowiadają najwyższej jakości i będą Państwu służyły tak jak tego oczekujecie.

Materace wodne

W ofercie mamy także materace wodne, które idealnie dopasowują się do kształtu sylwetki. Woda to życie, a my wykorzystując jej właściwości nadajemy jej formę by zaoferować to, co najlepsze dla Państwa kręgosłupa i ciała.

Wyjątkowy komfort snu pozwala na pozbycie się problemów z bezsennością, płytkim snem i dolegliwości związanych z kręgosłupem. Niepodważalną zaletą materaca wodnego jest wyjątkowe dopasowanie do ciała, równomiernie rozkładając jego ciężar, dzięki czemu nie uciska on miednicy, ramion i nie utrudnia krążenia krwi w organizmie, a kręgosłup ułożony jest w jednej linii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy łóżka, wezgłowia oraz meble do sypialni według indywidualnych projektów,  montujemy także materace wodne do już w przeszłości zakupionych przez Państwa łóżek.

Współpracujemy ze stolarzami, tapicerami oraz projektantami wnętrz. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu polskich i zagranicznych firm, które produkują meble, łóżka, materace i inne akcesoria związane z przyjemnością wygodnego snu.

Materace i łóżka w sklepach w Szczecinie

Zachęcamy także wszystkich zainteresowanych klientów do obejrzenia naszej galerii łóżek i materacy wystawionej w naszym sklepach w SZCZECINIE przy:
ul. ks. Hugona Kołłątaja 10.