Sklep internetowy z łóżkami i materacami

Sklep bjas-design.pl

stworzyliśmy po to, aby do naszej oferty miało dostęp szersze grono klientów. Nie tylko ci, którzy odwiedzają nasz sklepy stacjonarny ale i ci co nie mają czasu i robią zakupy internetowo.

W naszym sklepie możecie Państwo zamówić łóżka kontynentalne ,tapicerowane, drewniane czy wodne. Zapewniamy również duży wybór materacówhybrydowych, kieszeniowych, lateksowych, termo- i wysokoelastycznych. Oferujemy też nakładki na materace, ochraniacze , oraz odpowiednie stelaże. Uzupełnieniem asortymentu są kołdry i, poduszki.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Zachęcamy, aby dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, którzy dokonują u nas zakupów i polecają nas znajomym.

Na każdym etapie zakupów w naszym sklepie oferujemy bezpłatną, profesjonalną i kompetentną poradę. Decydując się na dokonanie zakupu w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów. Dobrze skomponowany system wypoczynku (łóżko + stelaż + materac) to świetna inwestycja i wygoda na długie lata.

Dlatego bardzo ważne jest dla nas by pomóc Państwu w doborze odpowiedniego materaca, łóżka czy stelaża. Mamy pewność, że produkty które oferujemy będą Państwu służyły tak jak tego oczekujecie.

Materace wodne w naszym sklepie

W ofercie mamy także materace wodne, które idealnie dopasowują się do kształtu sylwetki. Woda to życie, a my wykorzystując jej właściwości nadajemy jej formę by zaoferować to, co najlepsze dla Państwa kręgosłupa i ciała.

Wyjątkowy komfort snu pozwala na pozbycie się problemów z bezsennością, płytkim snem i dolegliwości związanych z kręgosłupem. Niepodważalną zaletą materaca wodnego jest wyjątkowe dopasowanie do ciała, równomiernie rozkładając jego ciężar, dzięki czemu nie uciska on miednicy, ramion i nie utrudnia krążenia krwi w organizmie, a kręgosłup ułożony jest w jednej linii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy łóżka, wezgłowia oraz meble do sypialni według indywidualnych projektów,  montujemy także materace wodne do już w przeszłości zakupionych przez Państwa łóżek.

Współpracujemy ze stolarzami, tapicerami oraz projektantami wnętrz. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu polskich i zagranicznych firm, które produkują meble, łóżka, materace i inne akcesoria związane z przyjemnością wygodnego snu.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów do by odwiedzili nasz sklep stacjonarny w SZCZECINIE przy:
ul. ks. Hugona Kołłątaja 10 i dobrali osobiście odpowiedni materac lub wybrali łóżko.