Wyprzedaże

Jeżeli szukasz ładnego łóżka, wygodnego materaca i odpowiedniego stelaża a jednocześnie cenisz sobie dobrą jakość i nie chcesz przepłacać, to oferta z tej strony jest dla Ciebie. Będziemy tutaj oferować różne modele łóżek, materacy, stelaży i innych dodatków do sypialni znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach od ręki aż do wyczerpania stanów magazynowych.

Wszystkie produkty których dotyczy wyprzedaż, to najczęściej sztuki wystawowe, które zostały lub zostaną zastąpione innymi modelami. W ofercie będą także egzemplarze nowe oryginalnie zapakowane, które wypadły z bieżących kolekcji, a są bardzo udanymi konstrukcjami.

Każdy poniżej przedstawiony produkt jest opisany i wyceniony, ceny nie podlegają negocjacji. Towar można zakupić w naszych sklepach stacjonarnych lub sklepie internetowym, przed dokonaniem zakupu prosimy potwierdzić dostępność.

Do wszystkich produktów z wyprzedaży należy doliczyć koszty transportu lub wysyłki ustalane w każdym przypadku indywidualnie w zależności od zamówionego towaru.

INFOLINIA: +48 668 590 418 lub +48 608 639 740

 

Wyprzedaż z dnia: 04.04.2017r.

Dwa materace ekspozycyjne firmy TEMPUR  w atrakcyjnej cenie:

Tempur Original 21/90×200 cm – Cena za sztukę 4290,-zł

materac

Dodatkowe informacje o materacach i zdjęcia w naszej galerii sklepu internetowego